Samorząd Uczniowski

Akcja „Znicz” 2017

Email Drukuj PDF

Jak co roku Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował zbiórkę zniczy w ramach akcji „Znicz”. Została ona przeprowadzona w dniach 23-31 października 2017 r.  Uczniowie naszej szkoły bardzo zaangażowali się w akcję, dzięki czemu zebrano dużą ilość zniczy. W dniu 7 listopada przedstawiciele samorządu udali się na lubartowski cmentarz, aby zapalić znicze na grobach nauczycieli i pracowników szkoły. Sylwetki zmarłych nauczycieli oraz ich wpływ na rozwój i funkcjonowanie naszej szkoły przypominał Pan wicedyrektor Zbigniew Zarzycki. Natomiast Pani Magdalena Guz, nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie, nawiązując do zbliżającej się rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zwróciła uwagę na konieczność pamięci o poległych w obronie naszej Ojczyzny. Uczniowie uczcili pamięć o tych bohaterach, których szczątki spoczywają na lubartowskim cmentarzu, zapalając znicze na pomnikach.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję.

Samorząd Uczniowski

Galeria>>


Światowy Dzień Żywności i Walki z Głodem 2017

Email Drukuj PDF

Znalezione obrazy dla zapytania dzień walki z głodemSamorząd Uczniowski naszej szkoły we współpracy z Samorządem Słuchaczy po raz kolejny przyłączył się do Kampanii organizowanej w ramach Światowego Dnia Żywności i Walki z Głodem. W dniach 16 –17 października wśród uczniów, nauczycieli i pracowników oraz w dniach 21-22 października wśród słuchaczy liceum dla dorosłych została przeprowadzona zbiórka pieniędzy. Zebrane środki zostały przekazane Stowarzyszeniu Alwernia i Ojcom Kapucynom na pomoc dla potrzebujących.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji.

Anna Dawidziuk


Nowa Rady Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

Email Drukuj PDF

W dniach 18-21 września odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu brali udział uczniowie Technikum Zawodowego i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała Szkolna Komisja Wyborcza. W wyborach wzięło udział 550 uczniów.

W dniu 22.09.2017r. (piątek) odbyło się zebranie Samorządu, podczas którego rozdzielono poszczególne funkcje. Nastąpiło także symboliczne przekazanie władzy w ręce nowej Rady Samorządu Uczniowskiego.

W skład nowej Rady Samorządu Uczniowskiego wchodzą:

Przewodnicząca:

Anna Dawidziuk kl. 2TB

Zastępcy przewodniczącego:

Cieślak Marcelina kl. 3 TEk

Karol Kirylak kl. 3TM

Sekretarz:

Baran Angelika kl. 3 TEH

Pozostali członkowie:

Bodzak Bartosz kl. 2 TEk

Czeladka Mateusz kl. 2 TEk

Malaca Damian kl. 3 TEk

Piątek Karolina kl. 3 TEH

Słowik Radosław kl. 3 TM

Szczepaniak Mateusz kl. 1 TB


Giełda Podręczników 2017

Email Drukuj PDF

W dniach 8 i 12 września 2017 r. Samorząd Uczniowski zorganizował giełdę podręczników. Jak co roku akcja pozyskania taniej książki cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i absolwentów naszej szkoły, a także rodziców. Podczas kiermaszu można było sprzedać i kupić używane podręczniki szkolne. Ci zaś, którzy nie zdążyli sprzedać książek, mogą zawsze przekazać je w formie darowizny do biblioteki szkolnej.

Serdecznie zapraszamy na kolejny kiermasz podręczników, już za rok!

Galeria>>


Góra Grosza 2016/2017

Email Drukuj PDF

Góra Grosza jest akcją ogólnopolską, której celem jest zbieranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, także na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. Uczniowie i słuchacze naszej szkoły, a także nauczyciele i pracownicy bardzo chętnie każdego roku angażują się w tą inicjatywę, wrzucając do puszki nie tylko 1 groszowe monety. Dzięki temu co roku zbieramy większą kwotę pieniędzy. W tym roku akcja odbyła się w dniach 28 listopada - 9 grudnia i w jej ramach Samorząd Uczniowski oraz Samorząd Słuchaczy przeprowadził w naszej szkole zbiórkę monet. Pieniądze zostały policzone i odpowiednio spakowane, a następnie przesłane do organizatora akcji, czyli Towarzystwa "Nasz Dom". Dziękujemy wszystkim za włączenie się do tej akcji!

Samorząd Uczniowski


Strona 1 z 10